Bus Route 17 - Bus 17: Przyszowska => Kłyżów - Błońska - MZK Stalowa Wola
Bus Stops
- 1 - Przyszowska 01
- 2 - Grabskiego - Alutec 01
- 3 - Grabskiego - ZKM 01
- 4 - Grabskiego - IKEA
- 5 - Grabskiego - ZZN
- 6 - Kasprzyckiego - ZZN 01
- 7 - Kasprzyckiego - HSW SA 01
- 8 - Tołwińskiego 01
- 9 - Solidarności 01
- 10 - Solidarności - PKP
- 11 - Kwiatkowskiego - Urząd Skarbowy
- 12 - Kwiatkowskiego - politechnika
- 13 - Kwiatkowskiego - rondo Solidarności HSW
- 14 - Kwiatkowskiego - SP ZOZ
- 15 - Orzeszkowej - os. Metalowców
- 16 - Popiełuszki - MOPS
- 17 - Okulickiego - hala targowa
- 18 - KEN - parking
- 19 - Al. Jana Pawła II - os. Centralne
- 20 - Popiełuszki - apteka
- 21 - Czarnieckiego - os. Lasowiaków
- 22 - Czarnieckiego - os. Zasanie
- 23 - Os. Zasanie
- 24 - Ziarny 02
- 25 - Borek 02
- 26 - Pysznica - straż pożarna 02
- 27 - Olszowiec V 02
- 28 - Olszowiec IV 02
- 29 - Olszowiec III 02
- 30 - Olszowiec II 02
- 31 - Olszowiec I 02
- 32 - Kłyżów II 02
- 33 - Kłyżów I 01;02
- 34 - Kłyżów 02
- 35 - Kłyżów - Błońska